Ga naar de inhoud
backup hero image

VERPLAATST: Grote Veiling Avond

13 april 2024-16:00 -

VERPLAATST naar zaterdag 13 april, na HZVV – WKE

Op zaterdag 13 april organiseert businessclub HZVV Onderneemt een Grote Veiling Avond! De veiling heeft als doel om geld op te halen voor nieuwe stoeltjes op de tribune van het hoofdveld van HZVV.

Dit is dé kans om mee te bieden op unieke items!

  • ✈️ Buitenlandreis (vlucht + hotel) voor 2 personen
  • ⚽️ Een door Arne Slot gesigneerd Feyenoord-shirt
  • 🛒 1 minuut gratis winkelen
  • 🏡 Weekend weg op een 5-sterren vakantiepark
  • 🍖 Team BBQ-pakket, bestaande uit vlees- en saladepakket voor 15 personen
  • 🚗 Complete poetsbeurt binnen en buiten (showroomklaar)
  • 🏠 Woningtaxatie
  • 🍽️ 3-gangen Schnitzel menu voor 15 personen, incl. 2 drankjes p.p.
    En nog veel meer verrassingen en unieke HZVV-items!

De Grote Veiling Avond is voor iedereen die HZVV een warm hart toe draagt, zowel sponsoren als niet sponsoren (dus ook leden, vrijwilligers en supporters van HZVV).

Locatie: HZVV

Wil je als bedrijf een mooi veilingkavel ter beschikking stellen? Mail ons op info@hzvvonderneemt.nl.

Aanmelden

Hidden
Hidden
Hidden
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Terug naar het overzicht

Actieve businessclub

Bij HZVV Onderneemt gaan zaken doen en plezier hand in hand. Op het prachtige sportpark van HZVV weten sponsoren elkaar goed te vinden en de bijeenkomsten worden goed bezocht. de sponsoren zijn elke thuiswedstrijd welkom in de businessruimte en een aantal keren per seizoen is er een speciaal programma.

Lid worden
HZVV onderneemt logo